Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego – 7 stycznia 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2024 r.

  1. Dzisiaj w święto Chrztu Pańskiego, kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpocznie się tzw. okres zwykły – w ciągu roku. My jednak przedłużymy okres śpiewania kolęd, zgodnie z dawną polską tradycją, do święta Ofiarowania Pańskiego 2 lutego. Do tego czasu pozostaną również w naszej świątyni choinki i bożonarodzeniowa szopka.
  2. Dzisiaj po Mszy wieczornej zapraszamy na na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem, zakończoną Apelem.
  3. Jutro, przed Mszą św. wieczorną o poprowadzenie różańca prosimy I Koło Różańcowe z Minostowic.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „ Trwajcie w miłości” i „Głos Karmelu”
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W piątek sprzątały następujące osoby: Ewa i Bartłomiej Ryk, Edyta Sobczyk, Kamila i Kornelia Grabka, Damian Betka, Magda Hebda, Małgorzata, Kacper i Marcel Praszkiewicz. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę 110 zł. . W sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania kolejne rodziny z Grabowca.
  6. W poniedziałek zakończyliśmy „kolędę” w naszej parafii. Dziękujemy Wam Drodzy Parafianie za otwarte drzwi domów i życzliwe przyjecie . Bóg zapłać za złożone ofiary kolędowe, na nasz kościół parafialny, na organistę i na cmentarz. Rodziny, które nie mogły przyjąć kolędy, prosimy o zgłoszenie tego w zakrystii, udamy się do nich popołudniu w dogodnym, ustalonym terminie.