Ogłoszenia na 2 tydzień zwykły – 14 stycznia

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – na 2. niedzielę zwykłą – 14.01.2024 r.

  1. Dzisiaj o godz. 16.00 w szkole w Piotrkowicach odbędą się Jasełka w wykonaniu uczniów a po zakończeniu wspólne kolędowanie z Orkiestrą dętą z Podstolic. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wieczorem od godz. 19.00 godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem.
  2. Jutro przed wieczorną Mszą św. o godz. 17.30 o poprowadzenie różańca prosimy II Koło Różańcowe z Minostowic.
  3. W środę, 17 stycznia rozpocznie się w naszym sanktuarium dziewięciośrodowa nowenna przed uroczystością Świętego Józefa. W każdą środę o godzinie 18.00 będzie celebrowana uroczysta Msza św. z kazaniem i nabożeństwem. O 17.30 Eucharystię będzie poprzedzać śpiew godzinek o świętym Józefie. Można złożyć prośby do św. Józefa do skrzynki za ławkami. Będziemy je odczytywać w czasie nabożeństwa.
  4. W czwartek w Kościele rozpocznie się tydzień modlitw o jedność chrześcijan.
  5. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych z koronką do Miłosierdzia Bożego. Ponadto w każdą sobotę o godz. 11.30 jest msza św. zbiorowa ku czci Matki Bożej Loretańskiej za żyjących. Intencje można składać w zakrystii.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Trwajcie w miłości” i „Głosu Karmelu”.
  7. W tym tygodniu nasz kościół parafialny sprzątały następujące osoby: Ewelina i Krzysztof Sęk, Kamil Sęk i Piotr Sęk, Dorota Matuszak, Danuta Błaszczyk, Izabela i Karina Grabka, Monika i Dawid Osman. Bóg zapłać za pracę i złożona ofiarę 100 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy kolejne rodziny z Grabowca.
  8. Wczoraj odbył się pogrzeb Stanisława Bąkowskiego z Suliszowa, we wtorek o godz.14.00 będzie pogrzeb Henneadia Yakubowa (Gienadiia Jakubowa) z Ukrainy. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …