Ogłoszenia na 6 niedzielę zwykłą – 13 II 2022

  1. Dzisiaj wieczorem zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem od godz. 19.00, zakończoną Apelem.
  2. Jutro przed wieczorną Eucharystią o godz. 17.30 o poprowadzenie różańca prosimy I Koło Różańcowe z Minostowic. Do udziału w modlitwie różańcowej zapraszamy naszych parafian.
  3. W środę piąty dzień nowenny przed uroczystością świętego Józefa. O godz. 17.30 śpiew Godzinek o św. Józefie, a o godz. 18.00 uroczysta Msza św. z kazaniem i nabożeństwem. Zachęcamy do składania próśb do św. Józefa do skrzynki na stoliku za ławkami. Będziemy je odczytywać w czasie nabożeństwa.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Adam Bujak, stanu wolnego, zamieszkały na terenie parafii pw. MB Różańcowej w Lisiej Górze i Monika Kobus, stanu wolnego, zamieszkała na terenie tutejszej parafii. Zapowiedz druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami do zawarcia związku małżeńskiego powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej.
  5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się. Wartościowe treści są też w pisemku Cichy Przyjaciel.
  6. W tym tygodniu nasz kościół parafialny sprzątały następujące osoby: Sylwia, Marcin, Lena i Daniel Pałyga, Małgorzata Smolińska i Zofia Mazur. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę 60 złotych. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy kolejne rodziny z Grabowca.
  7. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dzisiaj po każdej Mszy św. nasza schola w ramach akcji „Serce dla Hospicjum” przeprowadzi zbiórkę pieniędzy na rzecz naszego kieleckiego hospicjum im. św. Matki Teresy z Kalkuty. W zamian za wsparcie będzie można zabrać ze sobą piernikowe serca – dobry prezent dla osób, które kochamy. Bóg zapłać za każdą złożona ofiarę.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na wymianę instalacji elektrycznej i malowanie w naszym kościele.