Ogłoszenia na 32. tydzień zwykły – 7 XI 2021

  1. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych przez cały listopad o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. i odmawiany różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych. W zakrystii można jeszcze składać kartki z imionami zmarłych. Przyjmujemy też na wypominki roczne.
  2. W ubiegłą niedzielę i w uroczystość Wszystkich Świętych została przeprowadzona kwesta na remont instalacji elektrycznej w naszym kościele. Zebrano 5400 zł. Bóg zapłać wszystkim dobrodziejom i przedstawicielom Rady Parafialnej, zaangażowanym w przeprowadzenie tej zbiórki.
  3. W czwartek, we wspomnienie św. Marcina przypada 103. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Pamiętajmy w modlitwach o naszej Ojczyźnie i tych, którzy oddali swoje życie za jej niepodległość. Uczynimy to w czasie Mszy św. o godz. 18.00 i w czasie różańca za zmarłych.
  4. W sobotę po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie uczniów klas ósmych w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania a w następną niedziele po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dzieci klasy trzeciej i ich rodziców.
  5. W następną niedzielę 14 listopada przypada XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym, który w tym roku odbywa się pod hasłem „Solidarni z Libanem”. Po każdej Mszy św. będzie można ofiary do puszek na rzecz Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątały następujące osoby: Aleksandra Misztal, Anna Fiuk, Ilona Doroz, Aniela Kuranda i Dawid Kuranda. Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 50 zł. W następną sobotę na godz. 14.00 zapraszamy do sprzątania kościoła kolejne rodziny z Piotrkowic z ulicy Kieleckiej.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są najnowsze egzemplarze „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Miłujcie się” jak również kalendarze misyjne na rok 2021. W zakrystii są kalendarze rolnicze.
  8. W tym tygodniu rozpoczęły się prace remontowe w kościele. W czasie remontu Msze św. i nabożeństwa w dni powszednie będą odprawiane w Loreto.
  9. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele.
  10. W środę zmarła śp. Marianna Nyk z Minostowic. Pogrzeb odbędzie się jutro, w poniedziałek o godz. 13.00. Polećmy sp. Marianne i zmarłych parafian Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek….