Ogłoszenia na 31. tydzień zwykły – 31 X 2021

 1. Dzisiaj na 11.30 zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w konkursie „Wszystkich Świętych”. O godz. 19.00 modlitwa uwielbienia zakończona Apelem.
 2. Kończy się październik, Bóg zapłać za udział w nabożeństwach różańcowych w Piotrkowicach, Celinach i Włoszczowicach.
 3. Jutro przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. niedzielny. Eucharystia o godz. 11.30 zostanie odprawiona na cmentarzu parafialnym, a po niej odbędzie się procesja z modlitwami za zmarłych. Wieczorem na cmentarzu o godz. 19.00 odmówimy różaniec za zmarłych.
 4. Tradycyjnie 1 listopada na cmentarzu będzie dyżurował kapłan i przyjmował na wypominki za zmarłych. W zakrystii można składać kartki z imionami zmarłych. W ich intencji przez cały listopad o godz. 18.00 będzie odprawiana Msza św. i odmawiany różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych.
 5. Dzisiaj i 1 listopada na cmentarzu Rada Parafialna przeprowadzi kwestę na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele.
 6. We wtorek przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, czyli tzw. Dzień Zaduszny. Msze św. w naszym kościele godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. w kościele św. Stanisława z uwagi na prowadzone tam prace.
 7. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  W czwartek od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Rozpoczniemy je koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie będzie możliwość adoracji aż do Mszy św. wieczornej. Na zakończenie adoracji będziemy modlić się o nowe powołania do życia zakonnego i kapłaństwa. W czasie adoracji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  W piątek o godz. 9.00 kapłani wyjadą do chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź rano od 6.45, wieczorem od godz. 17.30. Tradycyjnie składka w tym dniu zostanie przekazana na potrzeby misyjne Kościoła.
  W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo pierwszosobotnie. Podczas niego będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych.
 8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątały następujące osoby: Krystyna Skóra, Jadwiga Nowak, Ewa Kozak, Wojciech Kozak, Lidia i Jacek Sobaś. Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 60 zł. W następną sobotę na godz. 14.00 zapraszamy do sprzątania kościoła kolejne rodziny z Piotrkowic z ulicy Kieleckiej.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są najnowsze egzemplarze „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Miłujcie się” jak również kalendarze misyjne na rok 2021. W zakrystii są kalendarze rolnicze.
 10. Schola Angelo serdecznie zaprasza w następną niedzielę 7 listopada na mszę świętą o 9.30 po której wspólnie będziemy śpiewać pieśni patriotyczne upamiętniając odzyskanie przez Polskę niepodległości. Po wspólnym śpiewaniu przewidziany jest słodki poczęstunek
 11. W tym tygodniu rozpoczną się prace remontowe w kościele. Dziękujemy strażakom z OSP Piotrkowic, Suliszowa i Włoszczowic za przykrycie folią ołtarzy bocznych, ambony i organów. We wtorek zostanie zabezpieczony ołtarz główny. W czasie remontu Msze św. i nabożeństwa w dni powszednie będą odprawiane w Loreto. Z uwagi ma remont, w pierwszy czwartek nie będzie zapowiadanej Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie.
 12. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele.