Ogłoszenia na 27. tydzień zwykły – 3 X 2021

  1. Wczoraj na Mszy św. wieczornej rozpoczęły się w naszej parafii misje święte, które potrwają do 10 października. Prowadzą je Ojcowie Misjonarze Świętej Rodziny. Misje święte są ważnym wydarzeniem w historii naszej parafii, okazją do nawrócenia i pojednania oraz do oparcia fundamentów wiary na zawsze z Jezusem Chrystusem. Dokładny program misji jest na stronie internetowej i w biuletynach wyłożonych w kruchcie kościoła. Prosimy o zapoznanie się z programem Misji i zaplanowanie udziału. Dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 ojcowie misjonarze zapraszają młodzież. Po niej będzie spotkanie misyjne o współczesnych zagrożeniach. W czasie Misji w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Intencje przyjęte na godz. 7.00 zostaną odprawione o godz. 9.00. Po południu Msze św. z nauką misyjną o godz. 18.00 i 20.00 a we Włoszczowicach o godz. 18.00.
  2. Przez cztery niedziele kolejne Strażacy OSP z Suliszowa będą roznosili kalendarze strażackie na następny rok, zbierając ofiary na zakup nowego wozu strażackiego.
  3. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątały następujące osoby: Jan Bocian, Włodzimierz Wąchocki, Zofia Angielska, Marzena Kubiec, Anna Mroczek, Justyna Pietryka, Jolanta Stawiarz. Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 70 zł. Kolejne rodziny z Piotrkowic z ulicy Wolności i Nowej zapraszamy do sprzątania kościoła w sobotę, wyjątkowo na godz. 14.00
  4. Za tydzień będziemy obchodzić XXI Dzień Papieski. Po każdej Mszy św. przed kościołem będzie odbywała się zbiórka do puszek na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. W  niedzielę, 10 października Ojciec Daniel , nasz ekonom będzie obchodził imieniny. Solenizant zaprasza na Msze św. imieninową w Piotrkowicach w sobotę o godz. 18.00 a we Włoszczowianach w niedziele o godz. 9.00. 
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są najnowsze egzemplarze „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” jak również kalendarze na rok 2021 z obrazami św. Józefa.
  7. W ubiegłą sobotę zmarł sp. Henryk Pawlusek z Piotrkowic, którego pogrzeb odbył się we środę. Polećmy śp. Henryka i zmarłych Parafian Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek….