Ogłoszenia na 24 tydzień zwykły – 11 IX 2022

 1. Słowo Księdza Biskupa Jana.
 2. Dziękujemy parafianom i pielgrzymom za liczny udział w triduum i uroczystościach odpustowych ku czci Matki Bożej. Serdeczne podziękowania dla tych, którzy zaangażowali się w organizację i przeprowadzenie tych uroczystości. Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej, paniom i panom niosącym wieńce, chorągwie i feretrony, służbie ołtarza, panu organiście, naszej scholii, młodzieży i dzieciom. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dary na stół, za złożone ofiary i wszelką okazaną pomoc. Niech nasza Pani Loretańska wynagrodzi wszystkim za trud, zaangażowanie i poświęcony czas.
 3. Dzisiaj wieczorem zapraszamy na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem od 19.00 do 20.30 zakończoną Apelem. Przypominamy że Apel Maryjny w Loreto odprawiany jest do końca września codziennie o godz. 20.00.
 4. Jutro o poprowadzenie różańca o godz. 17.30 poprosimy Koło Różańcowe z Celin Nowych.
 5. W środę 14 września, święto Podwyższenia Krzyża Świętego, dzień modlitw o ustanie wojny i pokój na Ukrainie. O godz. 17.30 modlitwy błagalne przed relikwiami Drzewa Krzyża Świętego. Po Mszy św. wieczornej, ok. godz. 18.45 zapraszamy na Drogę krzyżową ulicami Piotrkowic, która rozpocznie się w kościele. Prosimy przynieść ze sobą świece.
 6. We czwartek wspomnienie Matki Boże Bolesnej. O godz. 17.30 różaniec do siedmiu boleści Matki Bożej.
 7. W piątek, po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie uczniów klasy ósmej, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie dzieci klasy trzeciej, przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. i ich rodziców.
 8. W ramach „Zamkowych spotkań z muzyką” w następna niedzielę, 18.09.2002 po sumie, o godz. 12.30 odbędzie się koncert muzyki sakralnej oraz utworów Henryka Wieniawskiego, Fryderyka Chopina i Ignacego Paderewskiego. Organizatorem jest Chmielnickie Centrum Kultury.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli” i „Gościa niedzielnego”. W zakrystii jest do nabycia kalendarz parafialny na następny rok.
 10. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu pracowały następujące osoby: Beata Jeka, Teresa Majkowska i Marek Majkowski. Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 40 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania rodziny z Piotrkowic z ulicy Wolności.
 11. Bóg zapłać za złożone ofiary.