Ogłoszenia na 19. niedzielę zwykłą

  1. Dzisiaj o godz. 19.00 adoracja Najświętszego Sakramentu zakończona Apelem Maryjnym.
  2. Jutro o poprowadzenie różańca o godz. 17.30 poprosimy Koło Różańcowe z Suliszowa.
  3. W tym tygodniu przypadają następujące obchody liturgiczne:
    w poniedziałek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, we wtorek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, w środę wspomnienie św. Klary, dziewicy, sobotę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika.
  4. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „ Niedzieli”, „Gościa niedziel-nego”, „Głos Karmelu”. Do nabycia jest także kalendarz na następny rok z wizerunkami świętego Józefa.
  5. W piątek wyruszyła na Jasna Górę kielecka pielgrzymka piesza. Codziennie w czasie Apelu Maryjnego o godz. 20.00 będziemy w modlitewnej łączności z pielgrzymami.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu pracowały następujące osoby: Krystyna Kozak i Aleksander Jackowski. Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 30 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania kolejne rodziny z Minosto-wic.
  7. W miniony czwartek zmarła śp. Marianna Kmiecik z Celin, której pogrzeb odbył się wczo-raj. Pomódlmy się za śp. Mariannę i wszystkich spoczywających na naszym parafialnym cmentarzu: Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…