Ogłoszenia na 14 tydzień zwykły – 3 VII 2022

  1. Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na adorację a codziennie na apel Maryjny o godz. 20.00.
  2. Jutro przed wieczorną Eucharystią o godz. 17.30 o poprowadzenie różańca prosimy I Koło Różańcowe z Suliszowa.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego, a następnie będzie możliwość adoracji. W ten czwartek rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Matki Bożej z Góry Karmel. Codziennie o godz. 17.30 Godzinki szkaplerzne, o 18.00 Msza św. z kazaniem, a po niej modlitwy kolejnego dnia nowenny, które zakończymy Apelem Maryjnym. W niedzielę modlitwy nowenny po Mszy św. o godz. 11.30. Już dzisiaj zapraszamy na czuwanie modlitewne, które odbędzie się w nocy z 15 na 16 lipca. Rozpoczniemy je Apelem o godz. 20.00, a zakończymy Eucharystią o północy. W uroczystość odpustową, 16 lipca, porządek Mszy św. jak w niedziele. Po każdej Mszy św. będzie można przyjąć szkaplerz.
  4. Organizujemy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej, które odbędzie się w sobotę, 23 lipca, w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu jest uzależniony od liczby uczestników.
  5. W sobotę 9 lipca wyjazd do Częstochowy na spotkanie Rodzin Radia Maryja – informacje o wyjeździe u Pani Barbary, telefon kontaktowy 669 160 888.
  6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Łukasz Kubiec, kawaler, zam. w Piotrkowicach i Katarzyna Kuzia, panna, zam. w Brudzowie. Zapowiedź trzecia. Artur Smelcerz, kawaler, zam. w Sukowie i Karolina Kobus, panna, zam. w Celinach. Zapowiedź druga. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami do zawarcia związku małżeńskiego powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Głosu Karmelu. Polecamy też kalendarz z sanktuarium na następny rok, który można nabyć w zakrystii.
  8. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu pracowały następujące osoby: Ewa i Krzysztof Pawlik oraz Marianna Marzec. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę 40 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy rodziny z Celin Nowych.
  9. Bóg zapłać za ofiary na malowanie naszego kościoła.