Ogłoszenia na 14. niedzielę zwykłą

 1. Dzisiaj o godzinie 19.00 modlitwa uwielbienia przed Najśw. Sakramentem.
 2. Jutro przed wieczorną Eucharystią o godz. 17.30 o poprowadzenie różańca prosimy II Koło Różańcowe z Piotrkowic.
 3. W środę, 7 lipca rozpoczniemy nowennę przed uroczystością MB z Góry Karmel. Codziennie o godz. 17.30 Godzinki szkaplerzne, o 18.00 Msza św. z kazaniem, a po niej modlitwy kolejnego dnia nowenny, które zakończymy Apelem Maryjnym. W niedzielę modlitwy nowenny po Mszy św. o godz. 11.30. Już dzisiaj zapraszamy na czuwanie modlitewne, które odbędzie się w nocy z 15 na 16 lipca. Rozpoczniemy je Apelem o godz. 20.00, a zakończymy Eucharystią o północy. W uroczystość odpustową, 16 lipca porządek Mszy św. jak w niedziele, po każdej Mszy będzie można przyjąć szkaplerz.
 4. W piątek o godz. 9.00 ojciec Romuald uda się z posługą sakramentalną do chorych parafian z Celin, Minostowic i Suliszowa.
 5. Osoby chętne na wyjazd do Częstochowy na spotkanie Rodziny Radia Maryja w niedziele, 11 lipca mogą się zapisać w zakrystii lub w sklepie państwa Kmiecików.
 6. Organizujemy wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Rodziny Szkaplerznej, które odbędzie się w sobotę 17 lipca, w Sanktuarium MB Szkaplerznej w Czernej. Zapisy w zakrystii. Koszt przejazdu jest uzależniony od liczby uczestników.
 7. Również 17 lipca w Daleszycach odbędzie się koronacja obrazu Matki Bożej Daleszyckiej.
 8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Bartosz Pałka, stanu wolnego, zamieszkały na terenie parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Chmielniku i Wiktoria Misztal, stanu wolnego, zamieszkała na terenie tutejszej parafii. Zapowiedź trzecia.
  Mateusz Doroz, stanu wolnego, zamieszkały na terenie tutejszej parafii i Izabela Majewska, stanu wolnego, zamieszkała na terenie parafii Świętej Trójcy w Starachowicach. Zapowiedz pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami do zawarcia związku małżeńskiego powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer „Niedzieli”, „Gościa niedzielnego”, „Miłujcie się” i pismo „Cichy Przyjaciel”.
 10. Po raz czterdziesty na szlak pątniczy wyruszy Kielecka Piesza Pielgrzymka. Pielgrzymi będą mogli przebyć całą trasę z Wiślicy przez Pińczów, Kielce na Jasną Górę. Istnieje też możliwość pielgrzymowania tylko na wybranych odcinkach. Zapisy odbywają się tylko i wyłącznie przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej:
  www.pielgrzymka.kielce.pl. Na stronie zamieszczone są informacje dla pielgrzymów.
 11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątały następujące osoby: Anna Doroz, Kazimiera Marzec, Wanda Korczyńska, Ewa Raduszewska, Mirosława Stępień i Agnieszka Ogłoza. Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 60 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy kolejne rodziny z Celin Nowych. Ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła: Państwo Jackowscy 200 zł, bezimienne 300 zł, 200 zł, 100 zł i 200 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
 12. Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na pomoc poszkodowanym przez tegoroczne gwałtowne burze.
 13. W poniedziałek, 28 czerwca zmarła śp. Alicja Waligóra z Piotrkowic, której pogrzeb odbył się w czwartek. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…