Ogłoszenia na niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

  1. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za wspólną modlitwę podczas Triduum Paschalnego, za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, za czynny i żywy udział w liturgii ostatnich trzech dni. Dziękujemy strażakom OSP z Piotrkowic, Suliszowa i Włoszczowic, ministrantom, naszej scholii, wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski. W intencji Parafian i Dobroczyńców naszego sanktuarium została odprawiona dzisiejsza Msza święta rezurekcyjna.
  2. Dzisiaj i w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 15.00 będzie odprawiona dodatkowa Msza św. a o godz. 14.00, 16.00 i 17.00 będziemy udzielać Komunii świętej. Jutro taca przeznaczona zostanie na potrzeby KUL.
  3. Z naszego sanktuarium będę transmitowane przez Internet Msze św.: dzisiaj o godz. 6.00 i 11.30, jutro o godz. 9.30. Link jest umieszczony na naszej nowej stronie internetowej parafii: loreto.pl.
  4. Przeżywamy nowennę przed świętem Bożego Miłosierdzia. Modlitwy nowenny będą odmawiane od jutra do soboty codziennie po Mszy św. wieczornej.
  5. W piątek odwiedzimy z posługą duszpasterską naszych chorych parafian.
  6. Za tydzień w drugą niedzielę wielkanocną, będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. O godz.15.00 zapraszamy na nabożeństwo Godziny Miłosierdzia.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątały następujące osoby: Karolina Wąchocka, Anna Moskwa, Wanda Stefańska i Anna Duda. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę 80 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy rodziny z Celin.
  8. W piątek zmarł śp. Zbigniew Kobryn z Grabowca. Pogrzeb odbędzie się jutro o godz. 13.30. Pomódlmy się w jego intencji: Wieczny odpoczynek…