Ogłoszenia na 4 Niedziele Wielkanocną -21 kwietnia

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 9.30 odbędzie się spotkanie dzieci komunijnych i rodziców. O godz. 19.00 modlitwa uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem..
 2. Jutro pół godziny przed Mszą św. wieczorną, o 17.30 o poprowadzenie różańca poprosimy Koło Różańcowe z Suliszowa.
 3. We wtorek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski,
 4. W czwartek święto świętego Marka Ewangelisty, o godz. 19.00 zapraszamy na Godzinę Świętą rozważania Męki Pańskiej w czasie adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
 5. W piątek na godz. 19.00 zapraszamy uczniów klasy ósmej na celebrację liturgiczną w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
 6. W następną niedzielę, 28 kwietnia po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 zapraszamy na Wielkanocną Drogę Światła ulicami Piotrkowic, 14 stacji – spotkań ze Zmartwychwstałym Panem.
 7. Apel Maryjny przed łaskami słynącą figurą Matki Bożej Loretańskiej odprawiany do końca kwietnia codziennie po Mszy św. wieczornej.
 8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:
  Damian Mroziński, kawaler, zam. w Minostowicach i Katarzyna Krężołek, wdowa, zam. w Strawczynie. Zapowiedź trzecia.
  Michał Bielecki, kawaler i Sara Famulska, panna, zamieszkali w Piotrkowicach. Zapowiedź druga.
  Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami do zawarcia związku małżeńskiego powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej.
 9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Głosu Karmelu” i „Trwajcie w miłości” Jest nowy numer pisma „Historia” poświęcony Matce Bożej.
 10. Kamilowi Sękowi i Mariuszowi Ślusarczykowi dziękujemy za prace przy rozbieraniu Grobu Pańskiego.
 11. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu pracowały następujące osoby: Izabela Bochenek, Dorota Skrzypczyk, Paulina Cichońska, Narcyza Ślusarska, Helena Kobus, Stanisława Opałka i Beata Kwiatkowska. Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę 150 zł.. W sobotę na godz. 9..00 zapraszamy kolejne rodziny z Celin Nowych.
 12. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary w ramach tacy gospodarczej, która wynosiła: w Piotrkowicach 2577 zł, we Włoszczowicach 1053 zł.
 13. W zakrystii są do odbioru wykazy rozpisanych intencji pogrzebowych na drugie półrocze.