Ogłoszenia na 4 niedzielę Wielkiego Postu – 27 III 2022

 1. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa w naszej świątyni parafialnej o godz. 17.15 w piątki oraz we wtorki (dla dzieci i młodzieży). Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 17.15. We Włoszczowicach Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 9.00 a Droga Krzyżowa w piątki o 16.30.
 2. Dzisiaj od 19.00 modlitwa uwielbienia uwielbienie, zakończona Apelem Maryjnym.
 3. Jutro przed wieczorną Eucharystią o godz. 17.30 o poprowadzenie różańca prosimy II Koło Różańcowe z Piotrkowic.
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 5. W piątek spowiedź rano od godz. 6.45 i po południu od 17.00. Do chorych kapłani udadzą się od godz. 9.00. O godz. 18.00 Msza św. i nabożeństwo ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa. Ofiary z tacy przeznaczone na misje.
 6. W sobotę nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi z różańcem po Mszy św. wieczornej.
 7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej: „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, nowego numeru „Miłujcie się”. Polecamy wydanie specjalne „Gościa Niedzielnego” w całości poświęcone św. Ojcu Pio, w cenie 10 zł.
 8. W tym tygodniu nasz kościół parafialny sprzątały następujące osoby: Zofia Domagała, Bogumiła Gola, Leokadia Człeczyńska i Wanda Człeczyńska. Bóg zapłać za pracę i złożona ofiarę 80 zł. Na kwiaty ofiarę 40 zł złożyły panie Mstowska i Ślusarska. Kolejne rodziny z Suliszowa zapraszamy do sprzątania kościoła w sobotę o godz. 9.00.
 9. Serdeczne podziękowania za zaangażowanie się naszych parafian i sympatyków w pomoc udzielaną Ukrainie i uchodźcom mieszkającym na terenie naszej parafii. Pracownikom szkoły za produkty spożywcze i kosmetyki, rodzinie Cierpiała i Danielowi Nowakowi z Grabowca za drzewo na opał dla rodzin uchodźców mieszkających w Grabowcu, piekarni z Piotrkowic za codzienną dostawę pieczywa. Produkty spożywcze, warzywa, środki chemiczne, kosmetyczne można przymusić do klasztoru. Obecnie w domach parafian i w klasztorze przebywa 26 osób.
 10. Bóg zapłać za ofiary złożone na malowanie kościoła.
 11. Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Teresy Pabian z Celin. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek ….