Ogłoszenia na 34. tydzień zwykły – 21 XI 2021

 1. Dzisiaj w ostatnią niedzielę roku liturgicznego obchodzimy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Ponieważ jest to patronalne święto Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służby Ołtarza a jutro wspomnienie św. Cecylii, dziękując za posługę w naszej wspólnocie parafialnej, pamiętajmy w modlitwie o Panu Tadeuszu, naszym organiście, o naszej scholii muzycznej oraz o lektorach i ministrantach i o wszystkich tych, którzy służą liturgii.
 2. Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na modlitwę uwielbienia.
 3. W tym tygodniu przypada czwarty czwartek miesiąca. O godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Świętą rozważania Męki Pańskiej.
 4. W intencji zmarłych polecanych w wypominkach listopadowych przez cały listopad o godz. 18.00 jest odprawiana Msza św. i odmawiany różaniec z wyczytywaniem imion zmarłych. Przyjmujemy tez na wypominki roczne.
 5. Taca gospodarcza z ubiegłej niedzieli wyniosła w Piotrkowicach 2190 zł, we Włoszczowicach 1050 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
 6. W ubiegłym tygodniu na rzecz Papieskiego Stowarzyszenia „Pomoc Kościołowi w Potrzebie” zebrano sumę 910 złotych.
 7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątał Pan Piotr Dąbrowski: Bóg zapłać za pracę i za złożoną ofiarę 10 zł. Swój dyżur zakończyła ulica Kielecka. W następną sobotę planujemy sprzątanie kościoła po bruzdowaniu ścian, dlatego na godz. 9.00 zapraszamy do sprzątania 10 rodzin z Piotrkowic z ulicy Pińczowskiej.
 8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Do nabycia są najnowsze egzemplarze „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” jak również kalendarze misyjne na rok 2021. W zakrystii są kalendarze rolnicze.
 9. Trwają prace remontowe w kościele. W czasie remontu Msze św. i nabożeństwa są odprawiane w Loreto.
 10. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na wymianę instalacji elektrycznej w naszym kościele.
 11. Wczoraj odbył się pogrzeb naszej parafianki Ireny Lewickiej z Piotrkowic. Polećmy Ją i zmarłych parafian Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…