Ogłoszenia na Niedzielę Wielkanocną– 17 IV 2022

  1. Dziękujemy wszystkim parafianom i gościom za wspólną modlitwę podczas Triduum Paschalnego, za ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego, za czynny i żywy udział w liturgii ostatnich trzech dni. Dziękujemy strażakom OSP z Piotrkowic, Suliszowa i Włoszczowic za wartę przy Grobie Pańskim, ministrantom, naszej scholii, lektorom, panu organiście, wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, jak również tym, którzy podczas dzisiejszej Rezurekcji czynnie włączyli się w procesję. Niech Wam wszystkim dobry Bóg wynagrodzi obfitością swojej łaski. W intencji Parafian i Dobroczyńców naszego Sanktuarium została odprawiona dzisiejsza Msza święta rezurekcyjna.
  2. Przeżywamy nowennę przed świętem Bożego Miłosierdzia. Modlitwy nowenny będą odmawiane od jutra do soboty codziennie po wieczornej Mszy świętej,
  3. Za tydzień w drugą niedzielę wielkanocną, będziemy obchodzić Święto Miłosierdzia Bożego. O godz.15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Ponadto w Niedzielę Miłosierdzia zapraszamy na Mszę św. o godz.18.00 i modlitwę uwielbienia. Oprawę muzyczną i modlitwę poprowadzi wspólnota „Poczekalnia Pana Boga” z Chmielnika.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby: Mateusz Nogajczyk, kawaler, zam. we Włoszczowicach i Eliza Matyjanek, panna, zam. w Grabowcu.  Zapowiedź trzecia; Piotr Magdziarz, kawaler, zam. w Wąchocku i Ewelina Stępień, panna, zam. w Celinach. Zapowiedź trzecia; Karol Sołtys, kawaler, zam. w Kielcach i Izabela Grabiańska, panna, zam. w Piotrkowicach. Zapowiedź trzecia. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami do zawarcia związku małżeńskiego powinien zgłosić to w kancelarii parafialnej.
  5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafialnego. W tym tygodniu sprzątały następujące osoby: Zofia Syska, Agnieszka Piwowarska, Anna Mentel, Zofia Kobus, Daniel Durlej, Patrycja Biela, Renata Machocka, Agnieszka Pisarczyk, Sylwia Rogala i Martyna Będkowska, Bóg zapłać za pracę i złożoną ofiarę 180 zł. W następną sobotę na godz. 9.00 zapraszamy kolejne rodziny z Celin.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone na malowanie kościoła.